Teleservice Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Ahmet Y. |

02/05/2014 tarihinde telefonumu Ankara Teleservice gönderdim, 05/05/2014 tarihinde kargoyu teslim aldılar üç iş günü geçmeden kayda almadılar. 4. iş günü kayda alıp takip sisteminden baktığımda 4 arızalı telefonumun 2 arızasını kayda almışlar. Defalarca arıyorum ulaşamıyorum.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için yarım saat bant kaydı dinlettiriyorlar ardından tekrar ses kaydı. Müşteri temsilcisi yok. Bir haftadır sinirden fıtık oldum. Her gün firmayla ilgili 3-4 şikayet giriliyor. Hiçbirine cevap verilmemiş. Telefonumu alıp Japonya'ya Sony'e göndereceğim. Hangi devirde yaşıyoruz. Çok yoğunsanız personel sayınızı artırınız. Sony Mobile'a mail attım telefonumu onlara göndereceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ahmet Y.
  12 Mayıs
  14:56

  www.teleservice.com.tr adresine girip cihaz takip kısmından hiçbir işlem yapamadığınızı görebilirsiniz tarayıcı desteklemıyormuş elli tane pc de denedim ama yok.girip bakamıyorsunuz. bu maili bana atmadan önce iki kez aradım servisi ulaşamdım 10-15 dk hatta bekletip sonra müşteri temsilcisine bağlanamadan kapanıyor. hatta çoğu zaman arama engellendi uyarısı ile karşılaşıyorum. yani ulaşamıyorum. mail ile ulaştım dönüş yaptılar fakat ne kadar faydası olur bilmiyorum. bir daha bu firmayla çalışan hiçbir ürün almam