Teleservice Muadil Cihaz Verilmedi.

Halil Ö. |

Huawei p-6 marka ve modelde olan cihazım durup dururken arıza yaptı, ben de Kocaeli'de yetkili servis olmadığı için telefonu aldığım yere götürdüm. Kasım ayının biri itibariyle telefonu teslim ettim. Aradan geçen süre içerisinde telefonumun yedek parça beklediği söyleniyor. Benim, 7 ay önce aldığım telefon hem bozuluyor, hem günlerce alıkonuyor, hem de yerine kullanmak üzere muadil cihaz verilmiyor. Telefonu yetkili servise elden teslim etmem gerekiyormuş. Bu bilgi bana verilmedi, ayrıca verilse bile ben neden kalkıp ayağınıza gelmek zorunda bırakılıyorum? Sizin kurallarınız olabilir ama müşteri memnuniyeti nerede kaldı? Ayrıca ne fark eder, ha ben teslim etmişim telefonu ha kargo şirketi?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ö.
  25 Kasım
  12:43

  Geçici cihazı, telefonu satın aldığım yerden talep etmemi söylediler. Şaka gibi çözüm sundular. Neyseki telefon kargoya verildi gözüküyor. Bakalım kaç gün yollarda geçecek.

 • 20 Kasım
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice