Teleservice Kayıt Dışı Telefon Verildi!

Mustafa G. |

Asus Zenfone5 markalı telefonum arıza sebebiyle Teknosa tarafından 29 Ocak 2015'te Teleservice'e gönderildi. Servis ana kart yandı o değiştirilecek dedi. Telefonumu teslim aldıktan sonra Teleservice tarafından bana yollanan kartta ana kart değişti ifadesi yok üstelik yurt dışından gelen kartın imei numarası da kayıt edilmemiş olup yasal takipten tarafıma uyarı mesajı geldi. Konu için pazartesi günü Teleservice'den yetkili kişi ile görüştüm yeni imei numaramı aldı kayıt yapacağım dedi ama hala sonuç yok. Durum böyle giderse Teleservice firmasına dava açacağım kayıtlı telefonum onların yüzünden yasal takip listesine girdi diye!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa G.
  26 Şubat
  13:55

  Tarafıma bilgiyi pazartesi gününden beri veriyorsunuz. İnşallah telefonum 55 gün sonra kapanır da dava açarım size

 • 26 Şubat
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice