Teleservice Herhangi Bir Şekilde Bilgilendirilmedim!

Hikmet B. |

Cihazımın cebimde hiçbir darbe almaması sonucu arama yapmak için çıkardığımda dokunmatiği çalışmıyordu. Ve aldığım yere geri götürdüm. Servise gönderilmesini talep ettim faturasını ve cihazı aldığım yere teslim ettim. Bunun sonunda 15.01.2015 tarihinde aldığım bayiye teslim ettiğim halde Teleservice'in numarasını aradığımda imei numarası istiyorlar cihazı bulmak için imei numarasını girdiğimde cihazınız kayıtlarda bulunmadığı için işleminizi gerçekleştiremiyoruz dediler. Bunun hakkında attığım maillere de cevap verilmedi. İlgililerinin bir bilgi vermesini istiyorum bunun hakkında ama 1 haftayı geçti cihazı göndereli mail, telefon veya benim aradığımda hiçbir yetkili ile görüşemedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice