Teleservice Gönderdiğim Cihazın Sorunu Giderilmedi!

Adnan Y. |

Vatan Bilgisayardan aldığım Sony Eurasia Xperia Z2 marka cihazım ilk aldığımda kamera tuşu çalışmıyordu. Bu sebepten dolayı Sony Eurasia müşteri hizmetleri servise göndermemi söyledi. Teleservice'e gönderdim kamera tuşu yapılmış olarak geldi fakat telefonumun ne gelen aramalarda ne de yaptığım aramalarda ses karşıdan gelmiyor ve karşımdaki sesimi duymuyordu.

Tekrar Teleservice'e gönderdim yaklaşık iki hafta sonra bugün telefon tekrar geldi. Ama yine aynı sorun devam ediyor. Yaklaşık bir aydır telefonsuzum ve mağdur durumdayım. Ve ne kadar devam edecek bu beklemek bilmiyorum. mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice