Teleservice Gereksiz Parça Değişimi Yapıldı.

Faruk Zeki G. |

03.09.2014 tarihinde Vatan Bil. aracılığıyla Teleservice'ye Motorola Cep telefonumu gönderdim. Ürünün faturasını yollamadığımdan ekran ve batarya değişimi için 317tl+KDV ücret talep edildi. Ürünün faturasını yolladığımda yazılım güncellemesi yapılıp parça değişimi olmadan ürün tarafıma iade edildi. Defalarca servisi arayarak yetkili biriyle görüşmek istediğimde sizi daha sonra arayacağız diyerek geri dönüş yapılmadı.

Madem üründe parça değişimi yapılmasına gerek yoktu neden benden ücret talep edildi? Tarafıma mantıklı bir açıklama yapılmaması durumunda en kısa zamanda Tüketici Hakem Heyetine başvurarak verilecek karar sonrasında dava açacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk Zeki G.
  06 Haziran
  17:32

  Sorunumu çözmediniz tam tersine 2 kez garantili ürüne faturasını ibraz etmeden 317 TL fiyat verdiniz, fatura size ulaşınca değişimi yapmadınız. yazıklar olsun.

 • 24 Eylül
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice