Teleservice Garantiye Gönderilen Cihazı Yapmak Yerine Daha Büyük Zarar Verilmesi.

Enes D. |

09.11.2014 tarihinde iPhone 5S cihazımı garantiye şebeke çekmeme sebebi ile gönderdim. 10 gün sonra cihaz yeni yazılım atılmış şekilde geri gönderildi. Servisteki faturaya kullanıcıya ait çizikler mevcut ve şebeke hatası yazıyordu, bana gelen cihaz şebeke çekmiyor, ekranda kasada her yerinde darbe çizik ve sürekli donan bir telefon geldi.

Aynı servise tekrar gönderdim bu cihazı bu şekilde vermediğimi belirtim yine sadece yazılım yükleyip geri gönderdiler, bu kez daha beter cihaz bir daha gönderdim ve şuan 05.06.2015 8 aydır telefon sözde serviste, servis mantığı bu mudur? İnsanların eşyalarını tamir etmek yerine zarar vermek, yapacağı yere bozmak garantiye gönderilen mala değer vermemek.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes D.
  05 Haziran
  16:03

  Burada herhangi bir cevap yok demek ki serviste kötü olduğunuzu kabul ediyorsunuz cihazım gelir gelmez tüketici hakem heyetinde görüşürüz artık.

 • 05 Haziran
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice