05 Haziran 2015

Teleservice Garantiye Gönderilen Cihazı Yapmak Yerine Daha Büyük Zarar Verilmesi.

09.11.2014 tarihinde iPhone 5S cihazımı garantiye şebeke çekmeme sebebi ile gönderdim. 10 gün sonra cihaz yeni yazılım atılmış şekilde geri gönderildi. Servisteki faturaya kullanıcıya ait çizikler mevcut ve şebeke hatası yazıyordu, bana gelen cihaz şebeke çekmiyor, ekranda kasada her yerinde darbe çizik ve sürekli donan bir telefon geldi.

Aynı servise tekrar gönderdim bu cihazı bu şekilde vermediğimi belirtim yine sadece yazılım yükleyip geri gönderdiler, bu kez daha beter cihaz bir daha gönderdim ve şuan 05.06.2015 8 aydır telefon sözde serviste, servis mantığı bu mudur? İnsanların eşyalarını tamir etmek yerine zarar vermek, yapacağı yere bozmak garantiye gönderilen mala değer vermemek.

Enes 480 Okunma

Cevaplar

  • Enes 05 Haziran 2015

    Burada herhangi bir cevap yok demek ki serviste kötü olduğunuzu kabul ediyorsunuz cihazım gelir gelmez tüketici hakem heyetinde görüşürüz artık.

  • Teleservice Temsilcisi05 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön