Teleservice Ekranı Kırık Olan Cihazıma Yazılım Atıldı Bütün Bilgilerim Gitti.

Özkan E. |

Ekranı kırık olan cihazın sağlamlık açısından yetkili servisini tercih ettim fakat donanımsal problemi olan cihaza (ekran kırık) yazılım atıp içerisindeki önemli bilgilerimin gidebileceğini hiç düşünmemiştim. Ekranı değiştikten sonra cihazın ekranının tam ortasındaki çiziği sorduğumda iç ekranınız değişmiş ücret karşılığı dış ekranında değişmesi gerekiyor bunu cihaz teslim edildikten sonra ve ben fark ettikten sonra söyleyen Ankara / Necatibey şubesi Teleservice çalışanlarına tek bir sözüm var. Lütfen bu işi sevmiyorsanız yapmayın. Bir de üstüne olan olmuş artık bilgileriniz geri gelemez diyorsunuz ya inşallah bu duruma sizde düşersiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  12:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice