Teleservice Değişim Yapılmadı!

Vahdet K. |

Yaklaşık 3 ay önce aldığım Z2 telefonumun hoparlör ses alışverişinde en başından sorun olduğunu fark ettim fakat hassas bir kullanıcı olduğum için servise verip kasasını açtırmak istemedim ama son çare vermek zorunda kaldım. Sonunda 09.02.2015 tarihinde belirttiğim şikayetlerimle değiştirme umuduyla teslim ettim 321003521 iş emri numarasıyla 11 02 2015 tarihinde mekanik parça değişimi yapıldığı, kasasının açıldığı ama telefonumun değiştirilme zahmetinde bulunulmadığı 3 aylık ve çiziği olmayan bir telefonun teslimi bildirilmiştir. Bu gerçekten çok olumsuz bir müşteri memnuniyetsizliği olmakla beraber kazanılan ve harcanan para ziyanıdır. Bir zahmette bulunup değiştirmeme sebebini açıklayın.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vahdet K.
  14 Şubat
  02:38

  Cihazm ses sorununu tekrar aynı gün verdi tekrardan servisinizde 13 02 2015 itibariyle ve detaylı konuştuğumda büro personeliyle kasa açığını gidermek için ekranda degismis siz bu sorunlara müşteri sorunumu diyorsunuz kasasnı açıp cihazın. Sayın yetkili sorun mekanik değil kronik ve ben bu cihazın değişimini talep ediyorum gerçekleştirin bir zahmet lütfen

 • 13 Şubat
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice