Teleservice Dalga Geçer Gibi Müşteri Hizmetleri Var!

Faruk Ç. |

Sıfır alınan 5 günlük cep telefonum kapandı ve açılmadı. Ayıplı ürün olduğu için cihazın tamirini kabul etmedim ve kutulu değişim talep ederek 09,09,2014 tarihinde Teleservice'e gönderdim. Cihazım tamir yapılarak (ana kart değişimi) bana geri gönderildi. Servisle tekrar irtibata geçtiğimde cihazın tekrar gönderilmesini isteyip, değişim yapılacağını belirttiler. Cihazımı tekrar kutulu ve orjinal faturasıyla Teleservice' e gönderdim. Durumu detaylı olarak açıkladığım halde bu kez de cihaz da arıza görülmediği söylenerek geri gönderildi. Tekrar servisle irtibat kurdum ve durumu ilettim. Cihazın orjinal faturası olmasına rağmen cihazın 2012 üretim tarihli olmasını mazeret gösteriyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  13:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice