Teleservice Cihazımın Yapamıyor!

Yücel Ş. |

Nokia c5. 00 kullanıcısıyım. Telefonumu 6 ay önce İzmir Karşıyaka'dan aldım . Yaklaşık bir ay önce sorunlar başladı . İlk sorun telefonda kayıtlı numaraları isim olarak değilde, numara olarak göstermesi oldu. Garantiye gönderdim mekanik parça değişilmiş ve aldığımda aynı sorun devam etmekteydi. Üstüne telefon görüşmelerinde ses derinden geliyordu.

Ayrıca yeni telefon numarasını rehbere kaydedemiyordum. Tekrar gönderdiğimde arıza yok dediler bir daha yolladım. Sözde sorumluluğu atmak için darbe görmüş dediler ve müşteri hatası olarak gösterip uyanıklık yapıyorlar. Teleservice telefonu şimdi dördüncü kez yollayayım mı, yolladığımda bir sonuç elde eder miyim. Yoksa Tüketici Haklarına mı başvurayım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel Ş.
  29 Eylül
  20:57

  sorun baya zaman olsa da haloldu ama teleservise garanti kapsamındaki ürünlere bulaşmayın

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Yücel Ş.
  22 Temmuz
  15:24

  gördüğüm kadarıyla teleservice kurumuna yapılan şikayetler çok fazla ve ilgisizlik sorunu üstlenmeme,çözüm değilde kullanıcı hatası gibi gösterme genelde yapılan işlemler,bu konuda kendilerine gereken düzeni vermelerini dilerim,bu konuda netice bulamazsam tüketici haklarına başvuracağım kesinleşti gibi,bana bu konuda hiçbir geri dönüş yapılmadı.bundan sonra elektronik eşya aldığımda hangi garanti servisi kapsamına girdiğini öğrenip öyle alacam ürünü ve teleserviceye bağlı olan hiç bir ürünü almayacağım bu kesin.