19 Temmuz 2013

Teleservice Cihazımın Yapamıyor!

Nokia c5. 00 kullanıcısıyım. Telefonumu 6 ay önce İzmir Karşıyaka'dan aldım . Yaklaşık bir ay önce sorunlar başladı . İlk sorun telefonda kayıtlı numaraları isim olarak değilde, numara olarak göstermesi oldu. Garantiye gönderdim mekanik parça değişilmiş ve aldığımda aynı sorun devam etmekteydi. Üstüne telefon görüşmelerinde ses derinden geliyordu.

Ayrıca yeni telefon numarasını rehbere kaydedemiyordum. Tekrar gönderdiğimde arıza yok dediler bir daha yolladım. Sözde sorumluluğu atmak için darbe görmüş dediler ve müşteri hatası olarak gösterip uyanıklık yapıyorlar. Teleservice telefonu şimdi dördüncü kez yollayayım mı, yolladığımda bir sonuç elde eder miyim. Yoksa Tüketici Haklarına mı başvurayım.

Yücel 68 Okunma

Cevaplar

  • Yücel 29 Eylül 2014

    sorun baya zaman olsa da haloldu ama teleservise garanti kapsamındaki ürünlere bulaşmayın

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Yücel 22 Temmuz 2013

    gördüğüm kadarıyla teleservice kurumuna yapılan şikayetler çok fazla ve ilgisizlik sorunu üstlenmeme,çözüm değilde kullanıcı hatası gibi gösterme genelde yapılan işlemler,bu konuda kendilerine gereken düzeni vermelerini dilerim,bu konuda netice bulamazsam tüketici haklarına başvuracağım kesinleşti gibi,bana bu konuda hiçbir geri dönüş yapılmadı.bundan sonra elektronik eşya aldığımda hangi garanti servisi kapsamına girdiğini öğrenip öyle alacam ürünü ve teleserviceye bağlı olan hiç bir ürünü almayacağım bu kesin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön