22 Kasım 2014

Teleservice Cihazımı Kaybettiler!

Yurtiçi Kargo gönderi numaralı kargom 6 kasım 2014 tarihinde Teleservice çalışanlarından M.D. adlı şahsa teslim edilmiştir. Teleservice bu cihazı teslim almadığını iddia ediyor ama Yurtiçi Kargo araştırmalarını yaparak kesinlikle teslim ettiklerini belirtiyorlar. Teleservice cihazıma el koydu, bizde yok diyorlar. Bir kişide beni aramıyor. Pazartesi günü Teleservice Maltepe çalışanlarından M.D. adlı şahsi ve Teleservice cihazıma el koymaktan savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Lütfen beni arayın, mail atmayın. Teleservice'den canlı kişiler ile görüşmek istiyorum.

Tolga 287 Okunma

Cevaplar

  • Tolga26 Kasım 2014

    Şikayetim ile ile ilgili sorunum çözümlenmek üzere. 20 gündür uğraşıyorum. Teleservice yetkilileri bana tam bir bilgi verebilseydi belkide bu kadar uğraşmayacaktım.

  • Teleservice Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Gönderim yapmış olduğunuz model ürünlere için tarafımızdan hizmet verilmemektedir. Bu nedenle ürününüz teslim alınmadan gerekli belgeler düzenlenerek tarafınza iadesi sağlanmıştır. Kargo firmasnın sistemindeki bilginin hatalı olduğu ve cihazınızın durmu hakkında ayrıntılı bilgiyi, cihazın teslimatını gerçekleştirdiğiniz kargo firmasının şubesi üzerinden yapmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön