02 Mayıs 2015

Teleservice Cihazım Hala Kayıt Altına Alınmadı!

29.04.2015 tarihinde yolladığım cihaz 30.04.2015 tarihinde c** ş** isimli personel tarafından teslim alınmış görünüyor. Fakat Teleservice'nin sayfasından cihaz takip kısmına baktığımda ise cihazın kayıt altına alınmadığını görüyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise telefonlarım yanıtsız kalıyor. Bu konu hakkında gerekenin en acil şekilde yapılmasını rica ediyorum. Acil bir geri dönüş bekliyorum.

Gizem 305 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 05 Mayıs 2015

    Kimsenin ilgilendiği de değerlendirdiği de yok lanet olsun o telefonu aldığım güne. Bütün mesaimi bende mahkemelerde harcamaz isem adam değilim.

  • Gizem 04 Mayıs 2015

    0850 221 00 47 numaralı telefonu aradığımda karşıma çıkan robot beni bir müşteri temsilcisine bağlayabilmek için imei numarasını istiyor imei numarasını girdiğimde sistemde kaydınız bulunmamaktadır diyor. Çok şaşırdım hiç haberdar değildim bu durumdan. 5 gündür bir cihaz nasıl kayıt altına alınamaz bana bunu açıklayın.

  • Teleservice Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön