Teleservice Cihazı Değişecekti Ama Şu An Yedek Parça Bekliyor!

Ebru U. |

Teleservice firması yasal tamir süresini doldurduğu için cihazımı değişime almıştı ancak aksiyon hareketlerine bakıldığında cihazımın üst seviyeye transfer edildiği ardından tamire alındığı ve şu anda yedek parça beklediği görülüyor.

Cihazımın durumunun acil olduğunu defalarca kez belirttiğim halde halen bir geri dönüş yok tarafıma gönderdikleri mailler ile aksiyon hareketleri de uyuşmuyor mailde değişim yapılacağını belirtirken aksiyon hareketlerinde yedek parça beklediği görülüyor. Cihazımı artık geri almak istiyorum. Ve nasıl bir yedek parçadır ki her tamire alındığında cihazım yedek parça bekliyor ve ben bu cihazı Avea güvencesiyle almıştım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice