11 Mart 2015

Teleservice Cihaz Nerede, Ne Yapılıyor Hiçbir Bilgi Alamıyorum...

Vodafone'dan alınma HTC marka 2 aylık telefonumda dokunmatik sorunu oluştu. Araştırdım ki Teleservice hizmet veriyormuş. Müşteri hizmetlerine nereye göndereyim dedim sağ olsunlar 10 dk içinde cevap yazdılar. Ürünü göndereli 6 gün oldu. Hiçbir yerde kaydı yok. Üründen haber alamıyorum. Muhtemelen kayda bile alınmadı henüz. 10 dk içinde cevap verem müşteri hizmetlerine durumunu sordum 24 saattir yanıt alamıyorum. Forumlarda okuyorum ki herkes 1 ay bekliyormuş. Biri bir cevap versin artık.

Ramazan 250 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan31 Mart 2015

  10 gün sonra arıza görülmedi diye geri gelen arızalı telefonumu sinirlenip bizzat elden vermek üzere Teleservice e götürdüm. Kavga edecektim ama eski bir elektronik teknisyeni olarak teknik servis şartlarını az çok bilirim. Yinede sağlıklı bir iletişim kurdum. Perşembe günü verdiğim telefon pazartesi günü bana geri ulaştı. Hiç kimsenin kimseyi bileyerek ve isteyerek huzursuz edeceğini düşünmüyorum fakat bu kadar büyük firmaların bu kadar sistemsiz çalışmaları, insanlara işine geldiğinde 5 dk da cevap yazıp işine gelmeyince günlerce cevap vermemeleri insanı çileden çıkarıyor. Bunu yapanlarlar belki birkaç kişi fakat işin sonunda firmanın adı bu şekilde her yerde geçiyor. Neyse ki bütün bu yaşanan sıkıntılara rağmen toplamda 15 gün içinde telefonun arızası çözüldü ve tarafıma gönderildi. Bu da bir teknik servis süreci için kabul edilebilir. İnsanlarımız anlayışlı insanlar, yeterki binlerce lira para verip elinde bozuk telefonla sizden yardım isteyen insanlarla empati yapın ve yardımcı olun. İyi ya da kötü bir cevap verin. Yapmanız gerekeni yapın yani fazlasını değil. Telefonlara ya da maillere cevap verip 15 gün sonra size gelir deseniz kimse sesini çıkarmaz. Ama telefon açılıyor ne mail dönülüyor olunca insan çileden çıkıyor. Yinede emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İnşallah bir daha telefonum arızalanmaz.

 • Ramazan19 Mart 2015

  Telefonum görüşmelerden sonra kayda alındı ve bugün elime geldi. Ürünü kayda alırken garanti durumu var olarak alınmıştı şimdi yok olarak değiştirilmiş. Ve ürün formunda arıza görülmemiştir yazılıp geri gönderilmiş. Telefona reset atılmış ve şu an ilk ekranda. Dokunmatik sorunu yüzünden dili seçip ilerleyemiyorum. Ama servis sorun görülmemiştir yazıyor. Her görüşmeyi, her olayı her durumu hem kendime hem buraya not ediyorum. Bakalım ne zaman telefonumu kullanmaya başlayacağım.

 • Ramazan11 Mart 2015

  Tarafıma bir mail geldi ve hiçbir çözüm içermiyor. Müşteri hizmetlerine mail atıyorum cevap alamıyorum. Müşteri hattını arıyorum temsilciye bağlanmak istiyorum benden IMEI istiyor. Giriyorum kayıt yok diyor. Sorunda bu zaten. Pazartesi günü teslim alınmış bir ürün halen hiç bir yerde kayıt altına alınmamış. nereden öğreneceğim ürünün nerde ve kimde olduğunu. Sanki ürün neden gelmedi vs.. diyorum ya. Ürün kimde ve ne yapılıyor onu soruyorum. Yurtiçi Kargo numarası bu... 108574427462

 • Teleservice Temsilcisi11 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön