Ahmet Y. Teşekkür Mesajı

Ayıplı telefonumu yenisiyle değiştirdiğiniz için teşekkür ederim.

Teleservice Cihaz Ayıplı Çıktı!

Ahmet Y. |

Bir buçuk yıl önce Media Market'tan iPhone 5 1999 TL'ye aldım. Cihazı aldığım süre boyunca durmadan arızalandı ve cihaz beni hiç memnun etmedi. Cihazım bozuldukça sürekli Teleservice firmasına veya Media Markt'a gittim. Telefon ilk bozulduğunda Media Markt'a götürmüştüm ve cihaz 1 hafta sonra yapılmadan geri geldi. Sebebi ise iPhone bulu açık bırakmışım.

Siz uyarmayın sonra da beni sorumlu tutun böyle iş mi olur! Bana geçici cihaz da vermediler 1 ay sonra değişim cihazı verdiler ve o cihazda ayıplı çıktı kendiliğinden kapanmaya başladı ve ben servise 2 kere götürdüm ikisinde de yaptık deyip verdiler ama sorun hala devam ediyor. Media Markt ve Teleservice mağduruyum bedel iadesi istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  13 Ağustos
  14:16

  Ayıplı telefonumu yenisiyle değiştirdiğiniz için teşekkür ederim.

 • Ahmet Y.
  13 Ağustos
  14:16

  Ayıplı telefonumu değiştirdiğiniz için size teşekkür ederim.

 • Ahmet Y.
  14 Şubat
  15:14

  İyi günler, bana rica ettiğiniz gibi telefonumu Teleservice noktasına ilettim ancak daha önce 3 kez telefonumu size getirmeme rağmen telefonumun sorunu çözülmemiş olarak tarafıma gönderildi. Lütfen bu sefer bana yeni cihaz gönderin. Çünkü bu cihaz beni çok mağdur etti. Ben başka cihaz istiyorum ve sorunu bir türlü bitmiyor. İlgilenirseniz memnun olurum. 321036013 iş emri kaydı olan cihaz bana aittir.

 • 02 Ocak
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  iPhone’umu Bul uygulaması aktif olan cihazlara servis hizmeti verilmesi üretici tarafından engellenmektedir ve herhangi bir işlem sağlanamamaktadır.
  Konu ile ilgili bilgilendirme; şirketimizin tüm iletişim kanalarımız üzerinde aktif olarak yayınlanmakta olup, daha öncesinden ilgili mağazalara gerekli bildirimler sağlanmıştır. http://www.teleservice.com.tr/tr/apple.html

  Tarafınıza gerekli bilgilendirmeler sağlanmadan cihazın servise iletilmesiyle ilgili, mağazanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

  Cihazınızdaki sorunlar ile ilgili gerekli incelemelerin sağlanabilmesi için, ayrıntılı arıza bilgisi ile servis noktamıza iletmenizi rica ederiz.

  İyi Günler Dileriz
  arvato teleservice