30 Aralık 2014

Teleservice "Cep Telefonunu Cebinizde Taşımışsınız" Bahanesi!

Garantili olsun diye 2 kat ücret ödeyip aldığım iPhone 5 telefonumun titreşim tuşu üzerine hafif kuvvet uygulayınca çalışıyordu. Yetkili servis diye Teleservice'e gönderdim. 1 hafta sonra yoğun uğraşlarım sonrası bir bayana ulaşabildim ve aldığım cevap "telefonunuzu rutubetli bir iklimde, yağmurlu günlerde veya cebinizde taşıdığınız için telefon sıvı ile temas etmiş" dendi. Üretici firma bu cevapları verin diyormuş bende üretici firmayı aradım (Apple) oradaki arkadaşlar o kadar ilgi davrandılar ki anlatamam. Cep telefonumu cebimde taşıyamayacaksam neden adı cep telefonu? Ben telefonumun sıvı teması olduğuna inanmıyorum.

Muzaffer 666 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer30 Aralık 2014

    Değerli Teknik Servis, benim merak ettiğim konu cihazda sıvı teması olsa, üzerine sıvı dökülse vb. Gibi bir problem olsa cihazın elektronik aksamı arızaya geçmez mi? Benim cihazımda mekanik arıza var. Titreşim tuşu yukarı çıkmıyor. Bu konuyla ilgili benim sıkıntım. Ben cihazımı sıvıyla temas ettirmedim. Siz teslim alırken de kontrol edip aldınız. İş emrinde de bu kontrolleriniz var zaten.

  • Teleservice Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde cihazınızın sıvı temasına maruz kaldığı, içeridinde bulunan sıvı teması etiketlerinden tespit edilmiştr. Üretici garanti şartlarına göre, cihazınıza garanti kapsamında işlem sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön