09 Aralık 2014

Teleservice Cep Telefonundan Haber Yok!

Vatan Computer'dan Sony Eurasia Z marka telefon aldım. Yedi ay sonra telefon şarj da iken kapandı. İşkence bundan sonra başladı Vatan Teleservice'e yönlendirdi, servis ana güç kaynağı bozuk dedi ve garanti kapsamı dışı dedi. Bahaneleri bu sorun durduk yere olmaz imiş dedim bu telefon seçme sebebim dayanıklı olması idi ve bir darbeye maruz kalsa telefon sizde kasadan belli olur. Her şeye rağmen yeter ki telefonum gelsin diye 548 TL ödedim. Tüm bunlara karşılık yasal süreci çoktan geçmesine rağmen henüz telefondan eser yok. Tüm şikayetlerim kale alınmamasından dolayı kızgınım. Telefonun ana parasını ve tamir yapacağım diye aldıkları parayı iade etmelerini talep ediyorum.

Gökhan 1.498 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 17 Aralık 2014

    09.12.2014 tarihinden buyana geçen süredede bana telefon hakkında olumlu bir cümle kullanılmadı . bana yalanmı söylüyorsunuz zaman mı kazanıyorsunuz , her ikiside size yakışıyor.

  • Teleservice Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön