Teleservice Cep Telefonundan Haber Yok!

Gökhan Y. |

Vatan Computer'dan Sony Eurasia Z marka telefon aldım. Yedi ay sonra telefon şarj da iken kapandı. İşkence bundan sonra başladı Vatan Teleservice'e yönlendirdi, servis ana güç kaynağı bozuk dedi ve garanti kapsamı dışı dedi. Bahaneleri bu sorun durduk yere olmaz imiş dedim bu telefon seçme sebebim dayanıklı olması idi ve bir darbeye maruz kalsa telefon sizde kasadan belli olur. Her şeye rağmen yeter ki telefonum gelsin diye 548 TL ödedim. Tüm bunlara karşılık yasal süreci çoktan geçmesine rağmen henüz telefondan eser yok. Tüm şikayetlerim kale alınmamasından dolayı kızgınım. Telefonun ana parasını ve tamir yapacağım diye aldıkları parayı iade etmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  17 Aralık
  10:05

  09.12.2014 tarihinden buyana geçen süredede bana telefon hakkında olumlu bir cümle kullanılmadı . bana yalanmı söylüyorsunuz zaman mı kazanıyorsunuz , her ikiside size yakışıyor.

 • 09 Aralık
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice