Teleservice Bozuk Olmayan Parça İçin Para İstiyor.

Kutlu Gürkan K. |

4 ay kadar önce ekranı kırılmış olan telefonumun garanti dışında yapılmak istenmesi sebebiyle başka bir şirkette telefonumun ekranını değiştirttim 600 TL tuttu. Fakat telefonun içine yabancı madde kaçmış veya titreşim motoru hatalı bir şekilde takılmış olduğundan, kitlenmiş. Yani titreşim çalıştırıldığında, tıkırt diye bir ses geliyor. Titreşim takılıyor.

Telefonumu HTC yetkili servisi olan Teleservice'e bıraktım, motor çıkartılıp, tekrar takılsın veya temizlensin diye ama onlar motorun değişimi için benden 600 lira teklifle ücret istedi. Ne kadar, problemi anlatmış olsam da, bozuk olmayan titreşim motorunun değişimi için 600 tl ücret istenmesi, firmaya olan güvenimi sarsmaktadır.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kutlu Gürkan K.
  18 Eylül
  00:00

  Sikayetim cozulmemistir. Almak icin basvurdugum hizmetten, problem cozulmeden vargecmek zorunda kaldim.

 • Kutlu Gürkan K.
  17 Eylül
  23:59

  Teleservice telefon numarasini 6 defa aradim. 4 defa mail attim. Yaklasimlari sorunun neden kaynaklandigini ve cozumune yonelik yapici bilgi icermemekle beraber; sadece oyalayicidir.

 • 15 Eylül
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.