Teleservice Böyle Hizmet Anlayışı Görmedim!

Abdullah K. |

23/01/2013 tarihinde Hepsiburada.com adresinden satın aldığım Motorola Atrix cep telefonum arızalandı ve 01/12/2014 tarihinde yetkili servisi olan Teleservice'e yolladım ürünüm o gün bugündür parça bekliyor. Teleservice'le görüşüyorum parça gelir gelmez onarıp yollayacağız diyor 20 günlük süre dolmuş olasına rağmen hala bekletiyorlar. Ücret iadesi talep ediyorum bizim böyle bir uygulamamız yok diyorlar. Ben anlamadım bu kadar başı boşluk nasıl olur? Bu nasıl hizmet anlayışı ben tek çarem olan tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım sonucunu alır almaz icraya verip paramı tahsil edeceğim ama artık bir karar aldım Teleservice'den uzak duracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah K.
  05 Ocak
  13:15

  Telefonumu lütfen işlem yapmadan geri yollayın sizden tek isteyim bu daha fazla beklemek istemiyorum yeter artık

 • Abdullah K.
  31 Aralık
  11:38

  Siz arvato Teleservice olarak hep bunu yazıyorsunuz ama hiçbir şey yaptığınız yok servis süresi dolmuş ürünlerde ya ücret iadesi yapılmalı ya da ciğaz değişimi yapılmalıdır siz ne kural ne kanun tanıyorsunuz vermiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşılamadıhınızı çok iyi biliyorsunuz hala yalandan göz boyamak için paylaşıyorsunuz suç sizde değil size çalışma izni verende sizi tercih eden firmalarda

 • 30 Aralık
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice