Teleservice Bilgi İstiyorum!

Kaan K. |

11. 05. 2013'te Avea'dan Teleservice'nin ithalatçısı ve teknik servisi olduğu Avea intouch 2 aldım. 1 ay sonra kendiliğinden kapanıp açılma problemi nedeniyle servise verdim. Avea bayii ve servis arasındaki anlaşmazlık nedeniyle, 1 ay süren bir onarımdan sonra , 10. 07 veya 12. 07 tarihinde telefon "batarya değiştirilmiştir v. s. "servis notuyla birlikte tarafıma verildi.

Bir hafta sonra 18. 07. 2013 tarihinde aynı şikayetle telefonu servise gönderdim. O günden bu yana internet sitesindeki"cihaz anakart değişimi için beklemektedir"notu dışında, telefonla ilgili hiçbir bilgi alamıyorum. Telefonda sesli yanıt sistemi dışında bir muhatap bulmak imkansız. E-posta ile bilgi istiyorum, dönen yok. Ayıptır yaaa.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Kaan K.
  25 Ağustos
  15:23

  Bu değerlendirmeyi firmadan hiç kimse ile görüşemeden yapıyorum.Çünkü yukarıdaki sorulara yanıt verebilmek için aslında firmadan birileri ile görüşebilmek gerekirdi.telefonun serviste geçirdiği süre şikayet konusu gibi gözükse de servisle görüşememek de (muhatap bulamamak)ciddi bir sorun.