13 Nisan 2015

Teleservice Avea İntouch 4'ün Ekranı Çatladı!

Tarifeye ek olarak aldığım Avea intouch 4 ilk günden beri ekranda temassızlık menülerde donma ve telefonda kilitlenme ve reset e neden oluyordu. En son line ile yaklaşık yarım saatlik görüntülü görüşme yaparken ekran camı çatladı.

Bu telefondaki donma ve kilitlenme sorunları nedeniyle ekranda bir sorun olduğu aşikar olup, camın aşırı ısınmadan dolayı çatladığını Teleservice bildirdik ancak telefonun camını bizim kırdığımızı ve 200 TL verilmesi halinde yapılacağı söylendi. Telefon ilk günden beri ekranda donma kilitlenme vesaire Sorunları olduğu için muhtemelen ilk alındığında camda mikro çatlak vardı ve line ile konuşurken aşırı ısındı ve çatladı. Sorunumuzun çözülmesi istiyoruz.

Ekrem 1.964 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazın dokunmatik ekranında tespit edilen kusurun beyan ettiğiniz gibi cihazın ısınması sonucunda meydan gelmesi teknik olarak mümkün görülmemektedir. Yapılan kontrollerde kullanıcı hatası durumunun söz konusu olması nedeniyle, garanti kapsamında işlem sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön