Teleservice Asus Zenfone 5 Servisten Dört Kere Bozuk Geri Gönderildi!

Ali T. |

Mart ayında GittiGidiyor'dan Asus Zenfone 5 satın aldım. Mayıs ayında telefon elimdeyken şarj oluyor simgesi görünüp kaybolmaya, şarja taktığımda telefondan cızırtı şeklinde patlayacakmış gibi sesler çıkmaya başladı. 2 kere onarım için, 2 kere de değişim talebi ile 3 ayda toplam 4 kere Teleservice'e gitti geldi. Her seferinde test yapıldı, kontrol edildi yazılarak hiçbir işlem yapılmadan telefon bozuk olarak geri gönderildi. Her seferde de aynı şekilde bozuk olarak gönderilmemesi için defalarca aradım, mail yoluyla yazışmalar yaptım ancak sonuç değişmedi. Asus markasından da soğudum. Asus Genel Merkezi'ne konuyla ilgili mail atacağım ve en kısa zamanda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali T.
  25 Ağustos
  16:33

  Cihazı 07.08.2015 tarihinde Değişim Talebi İle 5. kez gönderdim. Yine telefon ve mail yoluyla takip ediyorum ancak aradan geçen 18 güne rağmen elimde net bir bilgi yok. Korkarım yine bozuk telefonu geri gönderecekler.

 • 06 Ağustos
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır.

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

  http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html


  Saygılarımızla,
  arvato teleservice