Teleservice Arızanın Giderilememesi Müşteri Memnuniyetsizliği!

Müjdat V. |

3534480553***** IMEI numaralı Sony Eurasia marka cep telefonum sürekli servise gitmesine rağmen sorunum giderilemiyor. Olup sürekli farklı arızalar çıkmaktadır, 3 defa servise gitti parça değişti şuanda 4. defa serviste incelenmektedir. Yasal olarak tüketici hakları gereğince ürünümün değişim hakkı dolmasına rağmen değiştirilmemektedir.

Teleservice mail atınca veya arayınca muhatap kimseyi bulamamaktayım. Sony Eurasia'de aynı şekilde sallayıp duruyorlar. Bu mudur müşteri memnuniyetiniz ve kaliteniz. 2 aydır telefonumu kullanamıyorum. Bu şekilde mi garanti hizmeti veriyorsunuz. Ne kadar kalitesiz hizmet verdiğinizi herkese ileteceğim ki telefon alanlar dikkate alsın.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müjdat V.
  12 Mart
  19:24

  Merhaba,

  ürünüm tekrar parça değişimi yapılarak gönderilmiş fakat problemin halen giderilememiştir. Tüketici mahkemesine başvurdum yasal haklarımı da çok iyi biliyorum. Ürünü 5. kez tekrar tarafınıza gönderiyorum.

 • Müjdat V.
  11 Mart
  08:11

  Geri dönüş falan yapmıyorsunuz burada bu şekilde otomatik cevap vermekle müşteri memnuniyetinizi dahada kötü seviyelere indiriyorsunuz. Tüketici hakları gereğince değişim hakkı doğan bir cihazı siz parça değişimi yaparak geri göndermişsiniz artık neyin incelemesini yapacaksınız?

 • Müjdat V.
  10 Mart
  17:00

  İlgili ürünüm 4 defa servise gitti ve şuanda 4. defa parça değişip kargoya verilmiş oysaki tüketici kanunu gereğince ürünüme değişim kararı verilmesi gerekiyordu. Hakkımı daha önceki servis belgeleriyle bugün tüketici hakem heyetine başvurarak arayacağım.

 • 10 Mart
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice