10 Mart 2015

Teleservice Arızanın Giderilememesi Müşteri Memnuniyetsizliği!

3534480553***** IMEI numaralı Sony Eurasia marka cep telefonum sürekli servise gitmesine rağmen sorunum giderilemiyor. Olup sürekli farklı arızalar çıkmaktadır, 3 defa servise gitti parça değişti şuanda 4. defa serviste incelenmektedir. Yasal olarak tüketici hakları gereğince ürünümün değişim hakkı dolmasına rağmen değiştirilmemektedir.

Teleservice mail atınca veya arayınca muhatap kimseyi bulamamaktayım. Sony Eurasia'de aynı şekilde sallayıp duruyorlar. Bu mudur müşteri memnuniyetiniz ve kaliteniz. 2 aydır telefonumu kullanamıyorum. Bu şekilde mi garanti hizmeti veriyorsunuz. Ne kadar kalitesiz hizmet verdiğinizi herkese ileteceğim ki telefon alanlar dikkate alsın.

Müjdat 224 Okunma

Cevaplar

 • Müjdat 12 Mart 2015

  Merhaba, ürünüm tekrar parça değişimi yapılarak gönderilmiş fakat problemin halen giderilememiştir. Tüketici mahkemesine başvurdum yasal haklarımı da çok iyi biliyorum. Ürünü 5. kez tekrar tarafınıza gönderiyorum.

 • Müjdat 11 Mart 2015

  Geri dönüş falan yapmıyorsunuz burada bu şekilde otomatik cevap vermekle müşteri memnuniyetinizi dahada kötü seviyelere indiriyorsunuz. Tüketici hakları gereğince değişim hakkı doğan bir cihazı siz parça değişimi yaparak geri göndermişsiniz artık neyin incelemesini yapacaksınız?

 • Müjdat 10 Mart 2015

  İlgili ürünüm 4 defa servise gitti ve şuanda 4. defa parça değişip kargoya verilmiş oysaki tüketici kanunu gereğince ürünüme değişim kararı verilmesi gerekiyordu. Hakkımı daha önceki servis belgeleriyle bugün tüketici hakem heyetine başvurarak arayacağım.

 • Teleservice Temsilcisi10 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön