Teleservice 40 Gündür Bekletiyor!

Cumali Ç. |

Rize Ardeşen Avea bayisinden Sony Experia z 6603 telefon aldım. Telefonumun kulaklığı arızalı çıktı. Telefonla konuşurken ses boğuk ve şırıltılı çıkıyordu. Bende 3 gün içinde telefonu Teleservice gönderdim. Telefonun yazılımla ilgili hatası olduğunu düşünüp ,telefonuma yazılım atıp telefonumu bana gönderdiler. Telefonumun yazılımla hiçbir alakası yok.

Arıza giderilmediği için tekrar Teleservice telefonumu gönderdim. Şimdi bana telefonumun değişeceğini söylüyorlar. 40 gün zaman kaybım oldu. Ne kadar daha bekleyeceğim bilmiyorum. 1 hafta sonra yurt dışına çıkacağım. Be nasıl bir servis anlayışı. Neden oyalıyorlar bizi.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Cumali Ç.
  19 Eylül
  12:23

  3 günlük yeni aldığım arızalı telefonumu Teleservice gönderdim. Arıza gidermeden telefonumu geri gönderdiler bana. Tekrar geri gönderdim telefonumu. Değişim olacakmış. Cihaz ellerinde yok diye bekletiyorlar beni. 50 gün oldu tam olarak. Nasıl bir telefonu sipariş veremiyorlar. Anlamıyorum.

 • Cumali Ç.
  13 Eylül
  10:54

  Bu şikayet sayfasını neden açtınız sorabilirmiyim. Ben sony şirketini sağlam bir şirket olduğunu düşünüyordum. ama şuan kafam karışık. Ben aldığım telefonumu herkese öneriyordum ama şimdi yanıldığımı hisstemeye başladım. Sattığınız malların peşinde durun ki reklamınız iyi olsun. Bir müşteri 10 müşteri demek. En iyi reklam müşteriye satılan iyi mallardır unutmayın.