Teleservice 4 Aydır Gönderilmeyen Cihazım!

Gözde K. |

Cihazı 20.05.2014 tarihinde garanti kapsamında Teleservice kurumuna gönderdim. 30 iş gününde cihazı tarafıma göndermeleri gerekirken cihazı göndermedikleri gibi gerekli bilgilendirmeleri yapmadılar. Bilgilendirme istediğime dair mail attıkça oyalayıcı mailler attılar. 'işleminiz en kısa sürede sonuçlanacaktır.' dediler ancak 4 ay geçti. Cihazımı bir hafta içinde onarılmış bir şekilde göndermelerini yoksa hakkımı yasal yollardan arayacağımı söyledim. Hemen ücret iadesi kararı verildi. Iban numaram istendi ancak şimdi de ücret iadesini geciktiriyorlar. 4 aydır beni gerçekten çok mağdur ettiler. 4 aydır telefonsuz kaldım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  14:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice