29 Ağustos 2015

Teleservice 3 Gündür Cihazımın Sorunu Tespit Edilemedi!

Geçtiğimiz hafta cihazımın kaydı zar zor bir şekilde alındı. Şimdi kayıt alma problemim çözüldü, fakat 3 gün önce "322434905" iş emri numaralı cihazımın tamir aksiyonuna baktığımda "üst seviyeye transfer edilmiştir." Yazısını gördüm. 1 gün bekledim, 2 gün bekledim, artık bugün e-posta yoluyla ulaşmak istedim fakat cevap alamadım.

Aradığımda zaten hat düşüyor. Twitter aracılığıyla ulaştım ve "cihazınızın arıza tespiti yapılıyor" cevabı aldım. 3 gündür cihazımın sorunu bulunamıyor mu? Cihaza gerçekten kısa sürede ihtiyacım var fakat hala işler çok yavaş yürüyor. Cihazımın arızalarını ben zaten belirtmiştim ama hala boşu boşuna bekletiliyorum. İşlemlerin hızlandırılmasını talep ediyorum.

Anıl 112 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır. İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz. http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön