Teleservice 20 İş Günü Doldu Telefondan Haber Yok!

Cem M. |

18.06.2015'te serviste olan telefonum 20 iş gününü doldurmasına rağmen gelmemiş ve yedek parça bekleniyor yazıyor. Bugünden sonra onarılmış olarak gelen telefonu kabul etmeyeceğim. Para iadesi veya 0 cihaz istiyorum. Bu nasıl bir şirket herkes şikayetçi.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem M.
  23 Temmuz
  13:41

  35 günü geçmesine rağmen telefonumdan hiçbir haber yok, hala yedek parça bekleniyor deniyor ben 100lerce kez mail atmama rağmen kimse hiçbir şey yapmadı, artık beklemek istemiyorum en yakın zamanda yasal haklara baş vuracağım

 • Cem M.
  11 Temmuz
  13:11

  Telefonum Teleservice de 20 iş gününü doldur ve bana hala iletilmedi parça beklendiği söyleniyor. Telefonum en kısa süre içerisinde bana teslim edilmesse tüketici haklarına başvuracağım. Ve bundan sonra gelmiş olan tamir olan ürünü kabul etmeyeceğim 0 ürün veya para iadesi istiyorum

 • 09 Temmuz
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice