24 Ocak 2014 #2254536

Telesepetim.com Yanlış Bilgi Veriyor

Telesepetim.com'dan 200 TL hediyeniz var aktifleştirmek için arayın denilerek 975 TL tutarında tablet telefon vs alışverişi yaptırıldı. Kredinizi aktifleştirmek için banka bilgilerinize ihtiyacım var diye yanıltarak kart bilgileri alınmış ve kredi kartından bu tutar kesilmiştir. Katalog beklerken ürün gönderildi işlemi iptal etmek istiyorum ben ürün satın almadım paramı iade edin diye günlerdir telefon ediyorum ama oyalıyorlar ve para iadesi yapmıyorlar.


İlgileniyormuş gibi gözüküp hala çözüm üretmediler oysaki piyasada intenetten alışveriş bir sürü site var hiç onlar böyle davranmıyorlar. Ürünleri göndermek paramın iadesini istiyorum.

Gönül 212 Okunma

Cevaplar

  • Gönül31 Ocak 2014

    siz buna cevaplanmış mı diyorsunuz ???? sorun çözülmüş mü siz ona bakın !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gönül29 Ocak 2014

    niye yalan beyanda bulunuyorsunuz ? doğru düzgün telefonu çalıdırmamışsınız bile sizden telefon gelecek diye günlerdir telefon elimde dolaşıyorum .... numaranızı gördüğüm gibi hemen size geri döndüm müşteri temsilciniz "tamam canan hanıma iletirim sizi arar" diye salladı ayıp ayıp ayıp bırakın bu takdikleri artık doğrudüzgün çözüm üretim

  • Telesepetim.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn. Yetkili; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşterimizin şikayeti, tarafımızdan incelenmiştir. Müşterimize kayıtlı irtibat numarasından ulaşılamamıştır. E-posta yoluyla gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön