01 Şubat 2014 #2269745

Telesepetim.com Müşteriyi Mağdur Ediyor

Bugün Telesepetim.com'dan bana gelen mesaj doğrultusunda yaptığım konuşmada 500 tl hediye kazandınız bilgisine istinaden gönderileceği ve kesinlikle herhangi bir ücret alınmayacağı iletilen hediyeler için mağdur edildim ve kartımdan 980 tl para çekildi.


Bir medya şirketinde çalışıyorum ve bu konunun açığa çıkması Telesepetim.com'un adının lekelenmesi için basın ve tv mecralarında gerekli haberleri çıkacağımdan hiçbir şüphe olmasın. Tarafıma acil olarak dönülmesini ve doğal hakkım olan bir hafta içinde işlem iptali yapma hakkımı kullanmak istiyorum.


Gereğinin çok acil yapılmasını ve çekilen ücretin tarafıma geri iade edilmesini bekliyorum.

İlhami 224 Okunma

Cevaplar

  • Telesepetim.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn. Yetkili; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşterimizin şikayeti, tarafımızdan incelenmiştir. Müşterimize yapılan işlemle ilgili gerekli bilgilendirme yapılarak, talebi üzerine memnuniyeti sağlanmıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön