Telesepetim.com Ücret İadesini Yapmadı

Özlem S. |

Cep telefonuma Bonus özel ismi ile gelen mesajda 2013 yılında birken 200 TL parapuanınızın aktivasyonu için 212 912 0400 no'lu telefonu arayın yazıyordu. Aradığımda müşteri temsilcisi Garanti Bankası tarafından izin verilen bir işlem gibi kart no'mu, 3D secure şifremi daha ben siparişe onay vermeden aldı.

2.500 TL değerinde Tablet, akıllık telefon ve 2 adet saatin 700 TL olarak bonusa üye seçkin üyelere teklif edildiğini belirtti. Evet onayını verdikten sonra araştırdığımda 100'lerce şikayet buldum, aynı gün iptalini istedim. Sürekli oyalıyorlar, dönen yok. 2. gün bekliyorum, ürünler gelmezse iptal şansı olabilir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  11:13

  Sn. Yetkili;


  Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.


  Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşterimizin şikayeti, tarafımızdan incelenmiştir. Müşterimize yapılan işlemle ilgili gerekli bilgilendirme yapılarak, talebi üzerine memnuniyeti sağlanmıştır.


  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.