05 Şubat 2014

Telesepetim.com İşlemin İptal Edilmesini İstiyorum!

03.02.2014 Telesepetim.com kazandığım bonuslar var diyerek (piyasa değeri, 200 lirayı geçemeyen) tablet karşılığında hesabımdan 400 tl çekti çalıştığım bankayla çalıştığını iddea ederek, güven verdiler fakat işlemden 10 dakika banka ile görüşmem son yapılan alışverişin güvenli olmadığını kartımın kabul edersem kapatacaklarını söylediler ve kapattım ardından hemen 0212912***** arayarak işlemi iptal etmek istedim.

O dakikadan bu yana beni oyalamaktadırlar yetkili departman sizi yarım saat sonra arayacak şeklinde ya da aralarında ben mi alın dedim diyen temsilciler oldu, sonuç olarak beni kimse aramadı. Paramın hesabıma iadesini istiyorum ve gerekli yasal işlem ne varsa onları da bu süreçte başlatacağım.

İlkay 168 Okunma

Cevaplar

  • Telesepetim.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn. Yetkili; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşterimizin şikayeti, tarafımızdan incelenmiştir. Müşterimize yapılan işlemle ilgili gerekli bilgilendirme yapılarak, talebi üzerine memnuniyeti sağlanmıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön