27 Ağustos 2013

Telekupon.com'da Para İadesi Yapılmıyor!

Telekupon.com'dan 10. 08. 2013 tarihinde numaram aranmış. Babam bankadan aradıklarını sandığı için işlemleri yardımcı olmuş ve bilgilerini vermiş. Aynı gün firmayı aradım ürünleri istemediğimizi gelse de geri döneceğini belirttik ve ürünleri gönderdiler. Ürünler geri gitti kargo alınmadan ve o günden sonra ızdırap başladı.

Her gün arıyorum bir gün biri çıkıyor iptal olacak diyor; öğlen biri alıyor mecbur alacaksınız diyor. Konuşmaya çalıştıkça çıkan müşteri temsilcisi arkadaşlar sabrımı zorluyor resmen. Mecbur ödeyeceksiniz tarzında konuşmalar sergileniyor. Eğer ki ayın birine kadar en geç bu para hesapta olmazsa artık bende sizin konuştuğunuz tarzda konuşmaya başlayacağım.

Riza 98 Okunma

Cevaplar

  • Telekupon.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba; Müşterimizin kendisi ile 26.08.2013 tarihinde tarafımızca görüşme gerçekleştirilerek, yapılmış olan işlemlerle ilgili kendisine bilgi aktarılmıştır. Konu ile ilgili talebi doğrultusunda yardımcı olunarak memnuniyeti sağlanmıştır. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön