31 Ağustos 2013 #1986244

Telekupon.com'dan Konbara Kazandın Diyerek Babamı Yanılmışlar!

Telekupon.com kredi kartı alışverişinizde 200 TL #konbara para kazandınız diye babamı aramış. Hediye kazandınız deyip yanıltarak onayını almışlar. İki tane de çekiliş kazandınız deyip numara vermişler. Sonra 970 TL'lik kargo geldi, gereksiz ve istemediğimiz kabul etmediğimiz bir şekilde zorla sattılar.


Müşteri hizmetlerini aradım ancak iptal edilmiyor dendi. Bu ürünlerin acilen iptal edilmesini ve ücretimin yatırılmasını istiyorum yoksa hukuki süreci başlatacağım.

Pınar 257 Okunma

Cevaplar

  • Telekupon.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba; Gün içerisinde aranılarak babanız ile yapılmış olan işlemlerimiz ile ilgili sizlere bilgi aktarımında bulunulmuştur. Gerçekleştirilmiş olan işlemlerin kayıtlarında da duyduğunuz üzere babanız ile yapılmış olan işlemlerde herhangi bir yanıltma olmadığı gibi, işlemlerin taksit ve toplam bedeli söylenmiştir. İşlem sonunda ödeme işlemi onaylandığında, ödemeniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir ..... Bey şeklinde görüşme sonlandırılmıştır. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön