31 Ağustos 2013 #1986431

Telekupon.com Ürünü İade Almıyor!

Telekupon.com'dan aldığım ürünleri iade etmek istediğimi size ilettim. İade etmeyeceğinizi ve nereye başvurursam başvurmamı söylediniz. Tüketici hakları doğrultusunda 7 gün içerisinde başvurmam durumunda iademi yapmanız gerektiğini bilmiyor olmanız mümkün değil. Yasal sürem henüz dolmadı. Paramı iade etmek durumunda kalacağınızı ve yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağımı hatırlatıp, paramın hemen iadesini talep ediyorum.

Ceyda 87 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda08 Mart 2014

    Üzerinden aylar geçti. Hiçbir çözüm bulunmadı. Tüketici haklarından para iadesi kararı çıkmasına rağmen herhengi bir ödeme yapılmadı. yapılmadığı gibi halen kredi kartından çekilmeye devam ediyor. mahkemede görüşeceğiz sizinle.

  • Ceyda13 Eylül 2013

    Şikayetim maalesef halen çözümlenmedi. Ürün değişimi istedik. Gelen ürün istediğimiz ürün değil. 350 TL lik başka bir ürün gelmiş. Oysa biizm istediğimiz ürün 850Tl idi. tahsil edilen meblayı yakalamak için cep telefonu koymuşlar ekstradan. Şu an elimizde hiç ihtiyacımız olmayan 2 adet cep telefonu, ve hiç bir işimize yaramayacak olan küçücük bir samsung tablet var. hepsini iade edelim ve istediğimiz tableti gönderin dedik. Bir kere iade hakkınızı kullandınız bir daha değişim yapamayız dediler. değişim yapalım yapalım derlerse size, kesinlikle inanmayın. istediğiniz ürünleri koymuyorlar. sonra da hakkınız doldu diyorlar. artık ürün değişimi değil, paramın iadesini istiyorum. biz size dönelim gün içinde denilip arayan dönen olmuyor maalesef. Bu nedenle müşteri hizmetinize de ayrıca sıfır veriyorum.

  • Telekupon.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba; Gün içerisinde servis yetkilimiz tarafından aranılarak destek olmamızı istediğiniz konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Konu ile ilgili talebiniz doğrultusunda işlemleriniz gerçekleştirilmiştir. Daha hızlı çözüm ve her türlü probleminizi memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Bizlere “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön