11 Ekim 2013

Telekupon.com Ürün İadesi Yapmıyor!

Daha önceki şikayetime cevap verildiğinde telefonun değişimi yapıldığını konuşma süresinin yüklendiği belirtiliyor. Bu işlemin ne zaman yapıldığını söylermisiniz. Öyle değişim yapıldı yükleme yapıldı diye cevaplarla bu işi geçiştiremezsiniz. Kim değişim yapmış o zat benimle telefonda görüşsün. Bu işlemi 13 eylülde gerçekleştiren E**** E*** A. benim telefonlarıma cevap versin. En kısa sürede ürün iadesini istiyorum.

Hacı 99 Okunma

Cevaplar

  • Telekupon.com Temsilcisi19 Ekim 2013

    Merhaba; Sizlerle 11.10.2013 tarihinde yaptığımız görüşmede de olduğu gibi, bugün içerisinde ki görüşmemizde de işlemlerle ilgili bilgi verilmiştir. Süreçle ilgili daha öncede söylendiği üzere site üzerinden dilediğiniz ürünle ürün değişimi desteği alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Telekupon.com Temsilcisi11 Ekim 2013

    Merhaba:; Sizlerle gün içerisinde yapılan görüşmemiz neticesinde işlemlerle ilgili olarak belirtmiş olduğumuz randevu saatimizde tekrar dönüş yapılacak ve talebiniz doğrultusunda durum neticelendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön