27 Ağustos 2013 #1978211

Telekupon.com "Son Gün" Diye Usulsüz Sms Gönderiyor!

Telekupon.com denen yerden her gün düzenli olarak "son gün!" diye mesaj alıyorum. Personelleri saygısız ve üslupları çok bozuk.


Yaptığınız reklamlar 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 60/4 maddesine aykırıdır. Başlıksız Sms reklamları gönderiyorsunuz ve ticari olarak bunun vergisini ödemiyorsunuz, vergi kaçakçısı durumundasınız. Ayrıca kişileri izinleri olmadan rahatsız ediyorsunuz.


Konu ile alakalı olarak Savcılığa suç duyurusunda bulundum, BTK'ya hem operatörü hemde sizi şikayet ettim. Sattığınız mallar ile alakalı da araştırma yapacağım, faturasız, replika ürün satıyorsanız onla alakalı da işlem yapacağım.


Örnek dilekçe talebi olanlar benimle irtibata geçebilirler.

Ahmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Telekupon.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Şikayet Sahibi, Öncelikle projemizle ilgili olumlu/olumsuz yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederiz. Bizler Türkiye'de inovasyona dayalı projeler yapmaya çalışan girişimci ve genç bir ekipten oluşmaktayız. Bazen stratejik, bazen de sistemsel hatalar sonucu hedef kitlemiz olarak nitelediğimiz kişilere sizinkine benzer rahatsızlıklar vermekte ve şikayetler almaktayız. Bu durumlarda ilgili kişilerin bizi bilgilendirmesi halinde rahatsızlığını giderebilmek adına elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Sizde yarattığımız rahatsızlıktan ötürü de özür dileriz. Bu gibi yorum ve feedbackler ile projemizi daha sorunsuz bir hale getireceğimizden şüpheniz olmasın. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön