18 Eylül 2013 #2017828

Telekupon.com Para İadesi Yapılmıyor!

14.08.2013 tarihinde konbara da biriken paraları öne sürüp, babamdan kredi kartı bilgilerini alarak 410 TL tutarında ürün sattılar. Piyasa değerinin çok altındaki ürünleri iptal ettirmek istediğimiz için, ürünü teslim almadan iki defa geri gönderdik. Ürünün 28.08.2013 tarihinde iade edildiğini kargo şirketinden öğrendik.


Ürünün alındığını günden bu güne iptal ettirmek için defalarca aradım. Hem bana, hem babama her seferinde iade süresinin dolduğunu ya da ürünü alırken onay sağlandığı gibi çeşitli gerekçeler sunarak ürünü iptal edemeyeceklerini söylediler. Ürün iptali gerçekleşmezse hem tüketici haklarına hem de Cumhuriyet Başsavcılığına başvuru yapacağız.

Harun 187 Okunma

Cevaplar

  • Harun25 Eylül 2013

    Şirketiniz veritabanında 3 adet irtibat telefon numaramız olmasına rağmen her seferinde aynı numarayı bir kere arayıp ulaşamadığınızı söylüyorsunuz. Konuyla ilgili hala birşey yapılmamış durumda. Bu konuyla ilgilenen arkadaşlarınız konuya daha hassasiyetle davranırsa sevinirim.

  • Harun22 Eylül 2013

    Merhaba; Şarjım bitmek üzere olduğu için telefonu açamadım, kapandı. Onun dışında telefonum 7*24 açık, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Telekupon.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba; Gün içerisinde kayıtlı numaranızdan sizlere ulaşılamamıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön