28 Ağustos 2013 #1980685

Telekupon.com Kredi Kartımdan Tahsilat Yapıyor!

Almış olduğum ürünü bir hafta içinde, iadesi yapılmak üzere anlaştığım Telekupon.com firmasına 02.08.2013 tarihinde göndermeme rağmen, ağustos ekstresinde taksit tutarının ekstremden kesildiğini gördüm. Bankayla yaptığım görüşmede alışverişin banka ile iptali yapılarak iadesi yapılmamış olduğunu anladım. Telekupon.com ile yaptığım telefon görüşmesinde hemen dönüleceği ve iptalin yapılacağı söylenmesine rağmen bir hafta geçti hala dönülmedi.


Bu kurum telefona elemanlar koymuş, sınırlı yetkilerle ama kendileri yok ve yapılan işlemler ile ilgili yapıcı hiçbir çözüm yok. Ben bunlara selam verdiğim için çok pişmanım. Gereğini bekliyorum. Kendimi yanıltılmış hissediyorum.

Gürel 302 Okunma

Cevaplar

 • Gürel'in Teşekkür Mesajı03 Ekim 2013

  DÜN BANKAYI ARADIM.BANKA GÖREVLİSİ İPTAL İŞLEMİNİN ,BUNA BAĞLI TAKSİTLENDİRMENİN GERİ İADESİNİN YAPILDIĞINI SÖYLEDİLER.TEMMUSTAN BUYANA UĞRAŞIMA NİHAYET OLUMLU BİR ÇÖZÜM BULUNDUĞU İÇİN MEMNUNUM.İLGİLENENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • Telekupon.com Temsilcisi03 Ekim 2013

  Merhaba; Müşterimizle gün içerisinde görüşme gerçekleştirilerek iade süreci hakkında bilgi aktarılmıştır. Konu ile ilgili olarak iptal işlemi müşterimizin banka kartına gerçekleştirilmiştir. İşlemlerle ilgili müşterimizle yapılmış olan görüşmemizde iade işleminin gerçekleştirildiği bilgisi alınmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve telekupon.com hakkında her türlü sorunuz için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. http://www.telekupon.com

 • Gürel02 Eylül 2013

  yorum yok.

 • Gürel28 Ağustos 2013

  TELEFON İLE ARANDIM.KREDİ KARTINDAN ÇEKİLEN İLK TASİDİN EYLÜL AYINDAKİ EKSTREDE İADESİNİN GÖRÜNECEĞİNİ,ÜRÜNÜN İADESİYLE BİRLİKTE YAPILAN KREDİ KARTI TAKSİTLENDİRMESİNİN BANKAYA İPTALİ VE İADESİNİN BİLDİRİLDİĞİNİ SÖYLEDİLER.BENDE BANKADAN İŞLEMİN İPTALİNİ GÖRMEDEN İNANMIYACAĞIMI İFADE ETTİM.ÇÜNKÜ BU FİRMA ŞU ANA KADAR HİÇ GÜVENDİRİCİ GELMEDİ BANA.

 • Telekupon.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Merhaba; Müşterimizle gün içerisinde görüşme gerçekleştirilerek yapılmış olan işlemlerle ilgili bilgi verilmiştir. Müşterimizin talebi doğrultusunda konu ile ilgili müşterimizin memnuniyeti sağlanarak görüşme sonlandırılmıştır. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön