24 Temmuz 2013

Telekupon.com Konbara Para Puan Kazandınız Denildi, Ücretli Paket Satıldı!

23 Temmuz 2013 tarihinde Telekupon.com'dan hediye paketi kazandınız denildi. Mesajda kazandığım belirtilen 200 para puanı aktifleştirmek için belirtilen numaraya geri döndüğümde avantaj paketi adı altında yaklaşık 950 TL karşılığında bir paketi sattılar. Ücretsiz kontör yüklenecek sanırken bir anda ihtiyacım olmayan ürünlerine almış bulundum.


Aynı gün adres doğrulamak için aradıklarında ürünü iptal etmek istediğimi söyledim. Bunun için yetkilileri aramam gerektiğini söylediler. Müşteri temsilcisiyle konuşup yetkili biriyle konuşmak istediğimi söylediğimde telefon üzerinden aktarma yapamayacaklarını belirttiler. Mail olarak şikayetimi ilgili makamlara bildireceklerini söylediler. Ancak kimse aramadı.

Ajda 395 Okunma

Cevaplar

  • Ajda01 Ağustos 2013

    Telekupon.com yetkilileri hala arayacak. 23 Temmuz'dan beri aramamamı , aramamın süreci uzattığını , kendilerinin bana döneceğini söyleyen ve beni kimseyle görüştüremeyeceklerini sürekli tekrarla ifade eden bu arada değerli müşterimiz diye başlayan ama hiç bir çözüm üretmeyen mesajlar atarak kendilerini gönül rahatlığıyla savunan şirket yetkilileri neredeler?

  • Ajda26 Temmuz 2013

    Firmadan kimse tarafından cep telefonum aranmamıştır. Yasal haklarımı aramak amacıyla olay savcılığa ve takiben Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti Başkanlığına intikal ettirilmiştir. İlçe Hakem Heyeti Başkanlığında görevli memur telekupon.com'u adres almak için bizzat benim yanımda aramış bu arada beni neden aramadıklarınıda sormuştur. Telefona çıkan kişi numaramı bulamadıklarını, söylemiştir. Görevli memur benden izin alarak cep telefonomu telekupon.com yetkililerine tekrar vermiştir. 24/7/2014 tarihinde gerçekleşen bu olaydan sonra 3 saat işlemlerimi tamamlamak için görevli memurun yanında bulunduğum sürecede telefonum aranmamıştır. Telefonum sürekli olarak gözümün önünde durmaktadır. Şu ana kadar yetkili hiç kimse beni aramamıştır.

  • Telekupon.com Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz ; 24.07.2013 ve 25.07.2013 Tarihlerinde servisimiz tarafından kayıtlı bulunan numaranız arandı ancak aramalarımıza cevap verilmediği için görüşme sağlanamamıştır. Sizlere ulaşabileceğimiz farklı bir irtibat numaranız var ise bizleri arayarak paylaşmanızı rica ederiz Daha hızlı çözüm ve telekupon.com hakkında her türlü sorunuz için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz 0212 912 1 444 http://www.telekupon.com Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön