06 Eylül 2013 #1997427

Telekupon.com İzinsiz Gönderilen Art Niyetli SMS'ler!

Son zamanlarda cep telefonuma izinsiz olarak ve "Son gün!!! Kredi Kartı alışverişlerinizden Kazandığınız Konbara Para Puanlar 200TL'ye ulaştı. Hemen 02129121444'ü arayın. Puanlarınızı ücretsiz aktifleştirin" yazılı SMS'ler gönderiyorlar. Amaç insanların araması ile bir şekilde telefonda başka kanallar aracılığı ile satış yapılabilmesi.


Turkcell'in yıllar önce uyguladığı uygulama ismini seçerek insanları yanıltmaya çalışan bu siteden alışveriş yapmanın zaten güvenli olabileceğini düşünmüyorum. Telefon numaramı silin dememe rağmen numaramı silmeyen ve halen SMS gönderen bir site'nin ciddiyetine ve dürüstlüğüne hiç güvenmiyorum.

Mikail 387 Okunma

Cevaplar

  • Telekupon.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Merhaba ; Öncelikle duyarlı davranıp şikayetinizi bizimle paylaşmanızdan ötürü teşekkür ederiz. Biz; 12 yıldır e-ticaret ve telemarketing alanlarında faaliyet gösteren, bugün toplamda 225 kişilik insan gücü, derin müşteri portföyü ve güçlü iş ortaklarıyla 360 derece satış ve pazarlama işlevlerini yürüten bir şirketiz. Türkiye ve Avrupa'da geniş bir satış ağımız bulunmaktadır. Sesli arama, SMS, internet ve tv/radyo reklamları ile pazara penetrasyon sağlamakta, arka taraftaki güçlü çağrı merkezimiz vasıtasıyla; maksimum düzeyde conversion oranı ve bundle kabiliyetleri ile hem başarılı satış miktarını hem de sepet ortalamasını yüksek tutma becerisindeyiz. Tüm bu bilgiler dahilinde öncelikle muhatabınızın 'kurumsal bir firma' olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön