31 Ağustos 2013 #1986184

Telekupon.com İstemediğim Halde Reklam Mesaj Atıyor!

Telekupon .com denen bir alışveriş firması, telefon numaramı nereden bulduysa bana sık sık reklam mesajları gönderiyor. Kendilerini defalarca arayıp ikaz etmeme rağmen, bu mesajları göndermeye devam ediyorlar hala. Telekupon .com ve beni rahatsız eden başka firmaları savcılığa da şikayet ettim, ama bir sonuç alamadım.


Bana boş yere mesaj göndermesinler, çünkü bu firmaların hiçbirinden alışveriş etmeyeceğim! Taciz ediliyorum ve çok rahatsız oluyorum! Telekupon .com ve benim numaramı böyle firmalara satanlardan şikayetçiyim. Tel ekup on.com firmasının, şikayetimi önemsemesini ve beni bir daha rahatsız etmemesini kendilerinden rica ediyorum.

Can 106 Okunma

Cevaplar

  • Can02 Eylül 2013

    Merhaba, Şikayetimi ciddiye alıp bana cevap verdiğiniz için, asıl ben teşekkür ederim. Kurumunuzun insan gücü, müşteri portöyü ve iş ortaklarının ne yaptığı kurumunuzu ilgilendirir. Sesli arama, SMS, internet ve tv/radyo reklamları ile pazara penetrasyon sağlarken beni de rahatsız ettiğinizi bilmenizi isterim. Telefonumu, pazara penetrasyon sağlamak için değil, insanlarla iletişimimi sağlamak için aldım. Eğer, yurt içi ve yurt dışı ağı olan büyük bir kurumsanız, insanları rahatsız ederek yapılacak ucuz reklamlara ihtiyacınız olmamalı diye düşünüyorum. Daha önce sizlere ulaşmaya çalıştım ve bana gönderdiğiniz numarayı aradığımda rahatsızlığımı dile getirdim. Olumlu sonuç alamayınca, Telekupon.com'la beraber, bu şekilde reklam yapan 44 farklı markayı savcılığa şikayet ettim. Dilekçeyi savcıya verdiğimde, savcının da bu konudan muzdarip olduğunu öğrendim. Bu yaptığınız, şimdilik bir suç teşkil etmiyor olabilir ama, toplumun tepkisiyle, yapılan şikayetlerle ve sosyal medyanın gücüyle, er ya da geç böyle reklamlarla ilgili bir kanun çıkarılacaktır. Eğer muhatabım kurumsal bir firma ise, bu kurumsal firmadan ricam; lütfen bir daha telefonuma mesaj gönderilmesin. Saygılar

  • Telekupon.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba ; Öncelikle duyarlı davranıp şikayetinizi bizimle paylaşmanızdan ötürü teşekkür ederiz. Biz; 12 yıldır e-ticaret ve telemarketing alanlarında faaliyet gösteren, bugün toplamda 225 kişilik insan gücü, derin müşteri portföyü ve güçlü iş ortaklarıyla 360 derece satış ve pazarlama işlevlerini yürüten bir şirketiz. Türkiye ve Avrupa'da geniş bir satış ağımız bulunmaktadır. Sesli arama, SMS, internet ve tv/radyo reklamları ile pazara penetrasyon sağlamakta, arka taraftaki güçlü çağrı merkezimiz vasıtasıyla; maksimum düzeyde conversion oranı ve bundle kabiliyetleri ile hem başarılı satış miktarını hem de sepet ortalamasını yüksek tutma becerisindeyiz. Tüm bu bilgiler dahilinde öncelikle muhatabınızın 'kurumsal bir firma' olduğunu bilmenizi isteriz Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön