28 Ağustos 2013

Telekupon.com Yükleme Yapmadı!

200 TL para puanınız var dediniz yükleme yapılmadı ; fakat yanıltarak satış yapıldı. Her konuda işlevlerinizden ve sistemsiz çalışmalarınızdan şikayetçiyim. Telekupon.com. bence yapamayacağınız konular hakkında vaatte bulunmayın.

Songül 269 Okunma

Cevaplar

 • Songül 14 Eylül 2013

  bügün 14.09.2013 ve hala bana vat edilen ürün hk.hiçbir bilgi aktarmadınız.ayrıca bana yardımı olmak için de bir adım atmıyorsunuz.paramın iadesinide yapmıyorsunuz çocukca bahanelerle beni oyalıyorsunuz.ürünün servis gönderimini30.08.2013 tarihinde yapacğınıza dair bir tahhütte bulunmanıza istinaden bana samsung galaxy s3 elime geçmedi.yapamayacağınız vaattlerde bulunmayın lütfen ve bana paramı iade edin.vaat edilen kontur bile yüklenmedi.nasıl bir işletme böyle bu.insanlar mağdur etmekte üstünüze yok.

 • Songül 01 Eylül 2013

  maalesef hak edilen para puan yüklemesi hala yapılmadı.Diğer ürünler hk.sunulmuş olan alternatif çözüm ise verilen taahüte göre işlem takipi içindeyim, henüz tam bir netlik kazanmadığı için kargonun ve ürünün tam olarak teslim alındığımda net bir sonuca varacağım kanısındayım.sonuç itibarıyla son olarak sunulan alternatif çözümün yerine getirilmesini bekliyorum. iyi günler dilerim.

 • Songül 29 Ağustos 2013

  23. 08. 2013 Tarihinde telefonuma gelen mesja istinaden armiş olduğumda msajda 200 karşılığında parapuan hk. var. denilip bana704 tl karşılığı tablet , saat , tel. ve yıkama topu satıldı onaylamama rağman. sizler öyle bir düzen uydurmuşsunuz ki insnları aldatarak kazanç sğlıyorsunuz buna istinadengöndermiş olduğunuz tabletin piyasa değeri 100 tl . telefon 210 tl. yıkama topu 50 tl. ve saat işportadan alınan 10 tllik saat. lütfen olayları müşteri hakları kanununa göre benim ürünü iade hk. ma istinaden alın ve olay büyümesin. ayrıca paramın hs. bıma iadesini rica ediyorum. kargo bugün geldi. 28. 08. 2013 tarihinde iadesini size yapacağım . vede gerekli her türlü yasal yolla bu konunun çözülmesi talep edecem.

 • Telekupon.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Merhaba; Müşterimizle gün içerisinde görüşme gerçekleştirilmiştir. Ücretsiz konuşma süresi hakkında bilgi aktarılarak aktif hale getirilmiştir. Gönderimi gerçekleştirilen ürünler hakkında müşterimizin talepleri doğrultusunda yardımcı olunarak memnuniyeti sağlanmıştır. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön