18 Ekim 2013

Telekupon.com Yanıltarak Paramı Aldı!

Telekupon.com kredi kartı alışverişinizde 200 TL para kazandınız diye abimi aramış. Hediye kazandınız, kart numaranızı verin hesabınıza parayı yatıralım deyip, yanıltarak onayını almışlar. İki tane de çekiliş kazandınız deyip numara vermişler. Sonra kredi kartından 970 TL'lik bir para çekimi ve ürününüz kargoya verilmiştir mesajıyla durum anlaşılmış.

Müşteri hizmetlerini aradık ancak iptal edilmiyor dendi. Bu ürünlerin acilen iptal edilmesini ve ücretimin yatırılmasını istiyorum. Yoksa hukuki süreci başlatacağım.

Abdullah 144 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Ekim 2013

    olayın aslı abime anlatılmamış kendisi 200 tl para kazandınız diyince hediyelerin ücretsiz olduğunu sanmış ve aktivasyon işlemleri gerçekleştirildikten sonra ücret anlatılmıştır,ücretli olduğunu duyduktan sonra almaktan vazgeçmiş ama çalışan elamanınız artık iptal edilmeyeceğini söylemiştir telefon kayıtları ve mesajlarınız kayıttadır burda zorla ürün pazarlama bulunmaktadır,ayrıca kargo falanda verilen adrese gelmemiştir,ama karttan anında ücret kesilmiştir mal teslim olmadan,eğer ücret iade edilmezse gerekli haklarımı koruyup gerekli makamlarda hakkımı arayacağimdir bundan şüpeniz olmasın

  • Telekupon.com Temsilcisi19 Ekim 2013

    Merhaba; Öncelikle duyarlı davranarak probleminizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yukarıda belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca incelenmiştir. 07.10.2013 tarihinde abiniz ile yapılmış olan işlemler de, konu ile ilgili 200 TL K.P. hakkında bilgi aktarılmış ve operatör hattınıza da bu yüklemeniz yapılmıştır. Abinizin cep telefonuna gönderilen AKTİVASYON KODUNUZ ile işlemler abinizin bilgisi ve onayı ile gerçekleştirilmiştir. Abinize ait kredi kartı üzerinden 970,00 TL olarak değil toplamda 410,00 TL değerinde bir işlem yapılmıştır. Konu ile ilgili doğru bilgi için tarafımıza geri dönüş gerçekleştiriniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön