Telekupon.com Sözünde Durmadı!

Gürel D. |

Alınan ürün iadesi yapıldığı halde taksitleri almaya devam ediyorlar. Son beni arayıp 17 eylülde ekstrende işlemin iptali ve kesilen ücretleri iadesinin yapıldığını göreceksin, sözüne güvenerek bekledim ve beni yine oyaladıklarını, işlemin iptal edilmediğini, satmadıkları bir üründen dolayı insanlardan para aldıklarına inandım. Ülkemizde karşılıksız ve haketmediği bir parayı alan, insanları mağdur edene ne denir siz karar verin ve böyle bir kuruma nasıl güvenilir? Telekupon.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürel D.
  24 Eylül
  14:57

  hatırlıyorsanız geçen görüşmemdede 17 aralık estresinde iadenin yapılacağını söylemiştiniz.bu sefer yazılı ifade ediyorsunuz,umarım bu sefer uyutmaca yoktur.zaten banka iade olursa ;taksitlendirmeye itiraz işlemi otomatik olarak ortadan kalkar dedi.iade ve işlem iptali yaptıysanız sorun yok.yoksa banka bu konuyu takibe aldı zaten.

 • 24 Eylül
  11:24

  Merhaba;

  Öncelikle duyarlı davranıp probleminizi bizlere belirttiğiniz için teşekkür ederiz.

  Gün içerisinde, 23.07.2013 tarihinde gerçekleştirilmiş olan işlemleriniz ile ilgili bilgi aktarılmıştır. Gelecek olan kart ekstrelerinizde aylık artı (+) bakiye olarak ücret iadelerinizi görebileceksiniz .

  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı memnuniyetiniz ile sonuçlandırmak için buradayız.
  Daha hızlı çözüm ve hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmek için “Müşteri Destek” bölümümüzden 10:00 / 21:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

 • Gürel D.
  23 Eylül
  17:16

  bu firmadan değil alışveriş yapmak ,alıveriş yapmak isteyenlerede bu olayı anlatacak ve dikkat etmelerini önereceğim.