Telekupon.com Paramın İadesinin Yapılmadı!

Aslıhan Karakoç B. |

Telekupon.com'dan bana zorla satılan ürünlerin iadesini yaptıktan sonra beni arayan müşteri hizmetleri temsilcisi paramın yatacağını söylemişti. Üzerinden 10 gün geçti, ekstremi kontrol ettim fakat para gözükmüyor. Bankamı aradım onlarda yatmadığını, yatmış olsa mutlaka gözükeceğini söylediler.

Aynı zamanda Telekupon.com'dan arayan temsilci benden ekstremi göndermemi kontrol edeceklerini söyledi. Bende gönderemeyeceğimi söyledi, sonuçta ekstremin onlarda ne işi var. Umarım şimdi de paranın yatmasıyla ilgili bir oyalama yaşamam. En kısa zamanda paramın yatmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslıhan Karakoç B.
  16 Ağustos
  11:14

  sabahtan berı sıze ulaşmaya calısıyorum fakat sureklı mesgul çalıyor.Müşteri hızmetlerınde calısan B.D.bey cok guvenılır bı sıte oldugunuzu söyluyodunuz ne paramız yatıyor ne de sıze ulaşabılıyoruz.Bunun bı acıklamasını yapın artık en kısa zamanda paramı ıstıyorumm!!

 • 15 Ağustos
  19:45

  Merhaba;

  Müşterimizle 23.07.2013 tarihinde gerçekleştirilen işlemler yapılan görüşmemiz neticesinde iptal edilmiş olup, 1 aylık ekstre dönemi sonunda kesilecek olan kart ekstresinde (+) bakiye olarak görülecektir.

  İyi günler dileriz.