Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Telegram Görev Yap Puan Kazan

Emin
16 Haziran 15:02
729

Bugün WhatsApp ve Telegram üzerinden, IMDb sitesi üzerinden fragman izleyerek para kazanabileceğimi belirten bir mesaj aldım. İstenen IBAN bilgilerimle ilgili yaşanabilecek yanıltma riskine karşı, rızam olmadan adıma yapılacak herhangi bir işlem, borçlanma, alım-satımlardan kesinlikle sorumlu olmadığımı buradan beyan ediyorum. Kişisel verilerimi koruyamayan WhatsApp ve Telegram uygulamalarının başıma gelebilecek olaylardan sorumlu olduğunu düşünüyorum. 15 Haziran 2024 tarihinde 'Görev Yap Para Kazan' başlığı altında bir WhatsApp numarası tarafından, tamamen yasal bir iş yaptıklarını iddia ederek, Telegram'dan işle ilgili danışman sıfatıyla bir kişinin yardımcı olacağını, verilecek görevleri beklememi söylediler. 100 TL gönderdiler.

Bu nedenle, IBAN'ım ve isim soy isim dahil dekontlarda yazan diğer tüm kişisel bilgilerimin başkalarıyla paylaşılmasından dolayı üzerime borç yüklenmesinden kesinlikle sorumlu değilim. Kişisel verilerimi koruyamayan WhatsApp, Telegram ve IMDb uygulamalarının başıma gelebilecek olaylardan sorumlu olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca, benim iznim ve imzam olmadan benim ya da ailem adına yapılan hiçbir bankacılık işlemini veya diğer işlemleri kabul etmediğimi beyan ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Telegram Üzerinden Dolandırıcılık

Seyit
18 Temmuz 16:55
871

Telegram Tehdit Edilme Ve Şantaj

Murat
17 Temmuz 23:55
1.733

Telegram Özel Bilgilerle Şantaj

Anıl
17 Temmuz 18:18
1.006

Telegram Numaram Kullanılarak Hesap Acildi

Busra
17 Temmuz 11:50
404

Telegram Kişisel Verilerimin Güvenliği Ve Yanıltıcı Mesajlar Hakkında Şikayet

Emin
16 Temmuz 15:46
825
Benzer Şikayet Yaz