09 Haziran 2015

Telefonumda Turkcell Hat Çalışmıyor!

Hattımı 1 hafta önce Vodafone'dan Turkcell'e taşıdım. 3 gün sonra açıldı ancak Samsung S4 telefonumda Turkcell hat çalışmadı. Diğer telefonlarda çalışıyor ama kendi telefonumda çalışmıyor. Müşteri temsilcileri ile 4 kere görüştüm. Hiç birinin bir şeyden anladığı yok. Hepsi ayrı ayrı şeyler söyleyip oyaladılar.

Ne dedilerse yaptım ama yine hat benim telefonumda çalışmıyor. Bence geçiş olmadan milleti uyarmaları lazım "Turkcell'e geçiş yaparız ama hattınız telefonunuzda çalışmayabilir" diye. Böyle beceriksiz bir firma nasıl Türkiye'de en büyük oluyor anlamıyorum. Müşteri memnuniyetini hiç düşünmeyen bir firma olan Turkcell'in bence Türk kelimesini isminden kaldırması gerekiyor.

Sinan 1.086 Okunma

Cevaplar

  • Sinan18 Haziran 2015

    Yaklaşık 20 gün önce Vodafone den Turkcell'e geçiş yaptım ve Turkcell müşteri temsilcileri ile 6-7 kez görüşmeme, 4-5 kez Turkcell Timlere gitmeme rağmen Turkcell sim kartım Samsung s4 Telefonumda çalışmıyor ve üstüne üstlük Turkcell'in de yardımcı olduğu bir konu yok. Turkcell insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyor. Turkcell'e geçiş falan yapmayın yardımcı olmuyorlar. Vodafone hepsinden iyiymiş kıymetini bilemedim. En kısa zamanda Vodafone geçiş yapacağım. Turkcell isminden Turk ibaresini çıkarması lazım... .

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 10.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize simkart değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön