06 Eylül 2013

Telefona Bakmayan Türk Telekom Müdürlüğü!

Yeni bir eve taşındık, 3 hafta önce yalın nete başvurdum. Hizmet kutusu olmadığı için sistemde gözükmedi. Gaziosmanpaşa Türk Telekom Müdürlüğüne apartmana hizmet vermeleri için kutu getirilmesi için dilekçe verdik. 3 haftadır Türk Telekom Gaziosmanpaşa Müdürlüğünü aradım kimse telefonları açmadı. Telefon hizmeti veren bir birim kendi telefonlarına bakamıyor.

4441444 e telefon ediyorum; bizim kutunun durumunu öğrenmek için, hizmet numaranızı alabilirmiyim diyor arkadaş haklı olarak, ama siz bana daha hizmet numarası veremiyorsunuz. Çünkü İstanbul'un göbeğinde 1 apartmana hizmet götüremediniz. Telefona bakmıyorlar şikayetimi bildirin diyorum. Hizmet numarası istiyorlar. Siz hizmet getirin.

Oğuz 3.096 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 30 Ekim 2013

  Sorun hala çözülememiştir 4441444 i aradığımda hala hizmet numarasını istiyorlar. Siz bir hizmet kutusu koyun apartmana , bana bir hizmet numarası verin ondan sonra isteyin. 2 Aydır ilgi yok, çözüm yok.

 • Oğuz 04 Ekim 2013

  Uygunsuzluk hala giderilmemiştir.

 • Oğuz 25 Eylül 2013

  Sayın ilgililer ve şikayetvar.com yetkilileri, bir firmanın şikayet altına otomatik mesaj yollaması o sorunun giderilip giderilmediği hakkında bilgi vermiyor. Şirket hedefi kaç adet şikayete hızlı geri cevap verdim olmamalı ( bu sadece izlenebilir bir performans göstergesi olabilir), Hedef bu ay max. şu kadar şikayet almak veya kaç şikayetten kaçını 1 hafta içerisinde çözdüm/ veya çözebildim olmalı.

 • Oğuz 25 Eylül 2013

  Çözüm üretilmedi, sadece ilgili birime iletildi. Müşteri hizmetleri de maalesef bu bilgi dışında birşey söyleyemiyor. İlgili birime iletmek değildir çare, çare sorunları gidermektir. Kaç Gün oldu? Hesap makinesine gerek yok parmakla da sayılabilir.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Oğuz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön