10 Aralık 2014

Telefon Hattımı 1 Aydır TurkNet'e Taşıyamadılar.

30.10.2014 de TurkNet'e geçiş için başvurduğumda telefon hattının babamın üzerine internet hattının benim üzerime olduğumu belirttiğimde sorun olmaz geçebilirsiniz dediler. Sonrasında sorguladığımda hattın babamın üzerine olmasından dolayı geçiş sağlayamıyoruz, size bir form göndereceğiz babanız doldurup imzalayıp kimlik fotokopisi ile bize kargo ile gönderin çözeceğiz dediler.

Sonrasında aradığımda bir temsilci bana saatler içerisinde geçiş tamamlanır cevabını verdi. Sonrasında aradım, geçiş sağlandı dedi. Yine dayanamayıp sonraki günlerde telefon açtığımda ise henüz geçişiniz sağlanamadı dedi. Her gün arıyorum, tamam işleminizi hızlandırıyoruz diyorlar. Bugün 9 Aralık ve sonuç 0.

Resul 634 Okunma

Cevaplar

  • Resul26 Aralık 2014

    Türk Telekom da bulunan hattımızın Türk Nete geçişini aylar geçmesine rağmen sağlayamadığınız için şu an ağzıma geleni saymak istiyorum. Yazmasam da siz anlayın artık. Gönderdiğim ilk belgeleri kaybettiniz, gönderdiğim ikinci belgelerin akıbeti yine belli değil. Ne istiyorsunuz benden sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme sürecine girdim. Ne sabrım ne vaktim kaldı. Gereğini yapın ya da bu işi beceremediğinizi belirtin başımın çaresine bakayım.

  • TurkNet Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 6876674 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Saygılarımızla TurkNet İletişim A.ş

  • Resul11 Aralık 2014

    Tamamen pazarlamacı mantığı var. Satana kadar herşey toz pembe, sattıktan sonra bitiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön